„Signal“ kitoks bendravimas žinutėmis

Kas yra Signal programėlė?

Kaip savo svetainėje išreiškė šūkį (signal.org) „Pasisveikinkite su kitokia pranešimų siuntumo patirtimi. Netikėtas dėmesys privatumui jungiantis visas funkcijas kurių tikitės.“

Signal negali skaityti jūsų pranešimų, klausytis jūsų telefono pokalbio ir niekas kitas negali to padaryti apart jūsų. Privatumas nėra tik opcija – jis egzistuoja ir pilnai veikia su šia programėle. 

Signal programėlė naudoja jūsų įrenginio mobilius duomenis (internetą), reiškiasi jokių SMS ir MMS siuntimų. Visos žinutės, pokalbiai, vaizdo įrašai, paveikslėliai yra šifruojami juo siunčiant ir juos gali matyti tik jūs ir jūsų gavėjas.

Kodėl verta ją naudoti?

  • Signal programėlė nerenka jokių duomenų apie jus, ar jūsų kontaktus (apart jūsų telefono numerio kuris naudojamas kaip susiejimas su kitu kontaktu).
  • Nėra reklamų, marketingo triukų, seklių ir kitų šiai dienai plačiai naudojamų technologijų kurios padeda „sužvejoti“ naujus klientus.
  • Signal yra ne pelno siekianti organizacija kuri neturi jokių ryšių su didelėmis įmonėmis kurios galėtu pasinaudoti spraga ir pasiekti jūsų duomenis.
  • Visas privatumas jūsų rankose. Signal nerenka jokių duomenų ir jų neperduoda tretiesiems asmenims.
  • Galima ištrinti žinutes ir jos nebus matomos daugiau niekada.

Reikalinga konsultacija?

Jeigu negalite pasirinkti tinkamo plano – susisiekite su mumis ir mes patarsime kuris planas jums geriausiai tiktų.

Įvertinkite mus Trustpilot sistemoje ir mes jums suteiksime 5 € nuolaidą užsakymui!
Daugiau informacijos rasite čia.