Apie Cloud Bridge
trumpai ir paprastai apie mus

Cloud Bridge, karjera, kontaktai, microsoft 365, sprendimai verslui, microsoft 365 priežiūra

Cloud Bridge
trumpai ir paprastai apie mus

1 +
klientų pasitiki mumis ir naudojasi mūsų paslaugomis
5 min.
vidutinis aptarnavimo laikas 2022 metais
1
skirtingos lokacijos Lietuvoje ir 2 duomenų centrai Europoje
5 +
fizinių serverių Lietuvos duomenų centruose

Esame jauna ir šiuolaiškiška įmonė kurią sudaro profesionali komanda. Mokame ne tik mandagiai kalbėti, suprasti, bet ir atlikti pavestas užduotis tinkamai. Turime įvairių patirčių klientų aptarnavimo, sistemų priežiūros, kompiuterinių tinklų, svetainių kūrimo ir kitose IT srityse. Mes nesiekiame būti lyderiais šioje veikloje, bet po šiek tiek atsikandame savo rinkos dalies su patenkintais klientais kurie nenori mūsų palikti o tai tik išjundina mus į priekį.

Cloud Bridge – tai jūsų patikimas partneris debesijos ir IT paslaugų srityje. Mes siekiame užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir klientų pasitenkinimą, kad galėtumėme kartu kurti sėkmingą ateitį. Mes didžiuojamės savo greita pagalba, kuri yra prieinama tada kai jos reikia Jums. Mūsų komanda yra įsipareigojusi teikti profesionalią optimizaciją ir palaikymą, kad užtikrintų mūsų klientų verslo tęstinumą ir efektyvumą.

Siekiame naujų ir esamų klientų pasitikėjimo ir tolimesnio bendradarbiavimo ne tik kaip paslaugos teikėjas, bet ir verslo partneris. Jeigu galime Jums padėti pasiekti geresnius rezultatus – pasikalbėkime!

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.