Microsoft 365 priežiūra
techninis palaikymas ir aptarnavimas

Pastovi priežiūra
Taupykite laiką
Sistemos atnaujinimai
Premium konsultacija

Microsoft 365 priežiūra
techninis palaikymas ir aptarnavimas

Pastovi priežiūra
Sistemos atnaujinimai
Taupykite laiką
Premium konsultacija
klientų aptarnavimas, it ūkio priežiūra

Microsoft 365 priežiūros planai

MS 365
nuo 20.00 € /mėnesiui

Planas skirtas mažoms svetainėms, el. parduotuvėms kai priežiūra nėra kritiškai reikalinga ir gali būti atlikta darbo dienomis.

MS 365 SLA
nuo 120.00 € /mėnesiui

Planas skirtas svetainėms, el. parduotuvėms kurioms reikia pastovios priežiūros ir greitos reakcijos į problemų sprendimą.

MS 365 SLA+
nuo 320.00 € /mėnesiui

Planas skirtas svetainėms, el. parduotuvėms kai reikalinga greita ir skubi reakcija ir sprendimų paieška. Šiam planui taikomas aukštas SLA.

Kodėl verta rinktis mus Microsoft 365 priežiūrai?

Microsoft 365 vis dažniau naudojamas produktas versle, bet su juo vis dažniau atsiranda ir problemų.

Aptarnavimas

Jeigu jūsų darbuotojams neveikia programinė įranga, neatsidaro langai, nėra ryšio su serveriu visada turėsite pagalba po ranka. Iškilus problemoms galėsime jums padėti nuotoliniu būdu ir sukonfigūruoti jūsų įrenginį.

Priežiūra

Reguliariai galėsime atlikti programinės įrangos monitoringą ir žinant problemas galėsime į jas reaguoti greičiau ir rasti tinkamus sprendimus.

Atnaujinimai

Programinė įranga privalo būti atnaujinama siekiant turėti ją suagią ir greitai veikiančią. Žinoma kompiuterio nepaspartinsime, bet galime atlikti optimizavimo darbus, kad Jūsų darbas būtų kiek įmanoma našesnis esamoje situacijoje.

Konsultacijos

Jeigu susidūrėte su sunkumais vykdant tam tikras užduotis galėsime jums padėti atlikti jas greičiau su mūsų pagalba. Kadangi tai yra labai išsplėsta programinė įranga jai reakcija ir konsultacija dažniausiai vis viena reikalinga.

Ką mūsų specialistai atliks su Jūsų Microsoft 365 paskyra?
Domeno konfigūravimas

Sukonfigūruosime jūsų asmeninį turimą domeną su microsoft 365 business paslauga. Jungtis prie MS365 paslaugų ir programų galėsite su savo vartotojais.

El. pašto dėžučių parengimas

Parengsime jūsų darbuotojų el. pašto dėžutes, užpildysime reikalingus duomenis ir suderinsime prisijungimus.

Papildomos konfigūracijos

Papildomai sukonfigūruosime jūsų paskyrą, kad el. pašto dėžutės veiktų tinkamai, laiškai pasiektų gavėjus ir jus. Pasirūpinsime SPF, DKIM, DMARC įrašų konfigūracija.

Tolimesnė priežiūra

Tolimesnės priežiūros metu stebėsime jūsų darbuotojų aktyvumą ir esant poreikiui rekomenduosime atlikti papildomus pakeitimus jeigu naudojama disko vieta baiginėtusi, sukursime atsargines kopijas jeigu tai bus svarbu.

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.