WordPress hostingas
Greitas ir saugus WordPress hostingas

WordPress optimizacijos
WordPress saugumas
Premium aptarnavimas
Atsarginės kopijos 24/7
Domenai, svetainių priežiūra, wordpress hostingas

WordPress Hostingas
greita ir optimizuota svetainė

WordPress optimizacijos
WordPress saugumas
Patogi valdymo sistema
Premium aptarnavimas

WordPress talpinimo planai

Pasirinkite labiausiai savo poreikius atitinkantį planą. Mokėdami už metus galite ir sutaupyti fiksuojant paslaugos kaina!

Mėnesiui
Metams
WP-Basic
6.05 € /mėnesiui

Planas skirtas mažai svetainei kuriai nereikia daug vietos.

WP-Shop
18.15 € /mėnesiui

Planas skirtas turint daugiau projektų kuriuos reikia talpinti taip pat ir daugiau disko vietos.

WP-Open+
38.72 € /mėnesiui

Planas skirtas neribotų svetainių talpinimui ir kai reikia daugiau disko vietos.

Naujiena!
WP-Business
58.08 € /mėnesiui

Planas skirtas neribotų svetainių, el. pašto ir sub-domenų talpinimui.

Sutaupote 20%
WP-Basic
58.08 € /metams

Planas skirtas mažai svetainei kuriai nereikia daug vietos.

Sutaupote 20%
WP-Shop
174.24 € /metams

Planas skirtas turint daugiau projektų kuriuos reikia talpinti taip pat ir daugiau disko vietos.

Sutaupote 20%
WP-Open+
371.72 € /metams

Planas skirtas neribotų svetainių talpinimui ir kai reikia daugiau disko vietos.

Sutaupote 20%
WP-Business
557.57 € /metams

Planas skirtas neribotų svetainių, el. pašto ir sub-domenų talpinimui.

Visos kainos cloudbridge.lt svetainėje pateikiamos su PVM 21%. Klientų sistemoje matysite kainas be PVM mokesčio kuris bus paskaičiuojamas automatiškai priklausomai nuo jūsų registracijos adreso, pateikiamo PVM/VAT kodo. MB Emitos sprendimai pasilieka teisę keisti talpinimo planų ir paslaugų kainas neinformavus kiekvieno kliento individualiai. 

Kodėl verta rinktis WordPress PRO planus?
Premium pagalba

Jeigu turėsite problemų su WordPress sistema mūsų specialistai jums padės. Jeigu svetainę užpuls virusai – padėsime! Norite pasikonsultuoti svetainės tobulinimo klausimais? Jums reikės tik susisiekit su mumis.

WordPress saugumas

WordPress sistema yra populiari, bet su tuo populiarumu atsiranda ir kritinių saugumo spragų kurios gali kainuoti daug laiko, pinigų siekiant sutvarkyti. Mes turime įdiegę serverio dalyje specialias programas kurios ieško, tikrina ir informuoja apie galimai pažeidžiamus failus.

WordPress optimizacijos

WordPress svetainė kaip turinio valdymo sistema yra labai reikli resursams. Bendro naudojimo serveriai turi resursų naudojimo limitus todėl mūsų WordPress optimizacijos išsprendžia resursų naudojimo klausimą ir pasiekus tam tikras ribas jie yra atlaisvinami.

Greitas WordPress diegimas

Nenori ieškoti internete WordPress sistemos failų, siųsti FTP programų, konfigūruoti duomenų bazės rankiniu būdų? Pasinaudokite optimizuotais ir automatiniais veiksmais, kad WordPress sistemos diegimas jums kainuotu kelius gurkšnius kavos.

Talpinimo planų palyginimas

WP-Basic
WP-Shop
WP-Open+
WP-Business
Talpinamų svetainių skaičius
1 svetainė
1 svetainė
5 svetainės
SSD disko vieta
20 GB
40 GB
80 GB
150 GB
LiteSpeed web serveris
PHP versijų pasirinkimas
El. pašto dėžutės
Atsarginės kopijos
Žalingo kodo aptikimas
MemCached kešavimas
Redis kešavimas
WordPress greitas diegimas
Saugumo, optimizacijų paketas
Premium konsultacijos, aptarnavimas

Dažniausiai užduodami klausimai

Paprastas hostingas tai ir yra paprastas hostingas. WordPress hostingas suteikia galimybę orientuotis tik į WordPress svetaines, jų saugumą, optimizavimą ir resursų naudojimą. WordPress talpinimo planams taikomi kitokie resursų naudojimo konfigūravimai. Užsisakius WordPress talpinimo planą Jums suteikiame papildomas optimizacijas, saugumo paketą ir patogų WordPress svetainės valdymą.

Taip – jūs galėsite susikurti savo el. pašto dėžutes klientų valdymo sistemoje arba talpinimo paslaugos sistemoje.

Taip jūsų svetainė bus ženkliai greitesnė nei su standartiniais planais. Mes optimizavome resursų naudojimą, atlikome papildomas konfigūracijas serverio dalyje kurios efektyviau naudoja resursus ir neleidžia jūsų interneto svetainei strigti, krautis lėtai. Žinoma jeigu jūs naudojate 50+ modulių, neoptimizavote WordPress svetainės su kešavimu iš vidaus tai gali turėti neigiamų pasėkmių, bet visada galite su mumis pasikonsultuoti.

Galite patikrinti ką rodo įrašai apie jūsų svetainę valdymo sistemoje arba susisiekti su mumis ir mes pateiksime atsakymą ką turėtumėte daryti, kad svetainė vėl pradėtu veiktu.

Susisiekite su mumis nedelsiant ir mes padėsime Jums juos išvalyti nemokamai. Ši virusų valymo paslauga galioja tik turint WordPress hostingo planą Cloud Bridge serveriuose.

IPT tai interneto paslaugos teikėjo trumpinys. Taip mes galime perkelti jūsų paslaugas į mūsų serverius. Mums reikės visų prisijungimų prie turimų sistemų, kad galėtume sėkmingai perkelti jūsų paslaugas. Norime tik informuoti, kad laikinai gali sutrikti el. pašto, svetainės veikimas siekiant perkelti viską be duomenų praradimo.

Priklausomai nuo turimo sistemos galite pasinaudoti jau sukurtais sprendimais. Dažniausiai atviro kodo turinio valdymo sistemos turi modulius kurie yra paruošti naudoti su pavadinimu LScache.

Ne. LScache modulis ir yra kešavimo modulis kuris paspartina jūsų svetainę, kešuoja. Papildomų kešavimo modulių naudoti nereikėtu nes kartais tai gali sukelti kritines sistemos klaidas jūsų projektuose.

FPM veikia su standartiniu APACHE serveriu kuris yra lėtas ir neefektyvus.

FastCGI naudojamas su LiteSpeed serveriais todėl jį galite drąsiai rinktis Cloud Bridge serveriuose. FastCGI yra daug kartų greitesnis nei FPM. 

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.