Domenai
užregistruokite savo domeną internete

Daugybė galūnių
DNSSEC apsauga
Premium aptarnavimas
Neribotas pratesimas

Domenai

Visų domenų pasirinkimus rasite klientų sistemoje. Norint matyti tikslias kainas prašome jas tikrinti klientų sistemoje. Kainos čia pateikiamos tik preliminarios.
.LT
.DE
.LV
.IE
.EE
.EU
.COM
.ORG
.CO.UK

Domenų registracija yra svarbi proceso dalis, kuri leidžia klientams registruoti unikalius interneto adresus ir naudoti juos savo svetainėms, el. paštui ir kitoms internetinėms paslaugoms. Domenuose yra nurodytas internetinio adresų vardas, kuris leidžia klientams greitai ir lengvai pasiekti norimą svetainę ar kitą internetinę paslaugą.

Lietuvoje yra rekomenduojama naudoti LT domenus, nes tai yra nacionalinis interneto adreso vardas. Jie taip pat padeda atskirti vietinę verslo veiklą nuo tarptautinės veiklos. Be to, Lietuvos TLD (top-level domain) reikalingi tam, kad mūsų šalies svetainės ir paslaugos būtų lengviau ir greičiau randamos per vietinius paieškos variklius.

Tačiau, jei klientas turi tarptautinę veiklą, tada jiems gali prireikti užsienio rinkos domenų, tokių kaip .eu, .com, .org ir t.t. Šie domenai gali būti tinkami tarptautinei veiklai ir padeda klientams patekti į pasaulinę rinką.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad registracijos proceso metu reikia laikytis tam tikrų taisyklių ir reikalavimų, kad būtų užtikrintas teisingas domeno naudojimas. Be to, reikia atsižvelgti į konkretaus verslo poreikius ir tikslus, kad būtų pasirinktas tinkamas interneto adreso vardas.

Mes rekomenduojame savo klientams gerai apgalvoti savo domeno registracijos sprendimus ir konsultuotis su patyrusiais specialistais, kad būtų pasirinktas tinkamas interneto adreso vardas ir užtikrintas teisingas jo naudojimas.

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.