Linux serverio priežiūra
techninis palaikymas ir aptarnavimas

Nuotolinė priežiūra
Taupykite laiką
Sistemų atnaujinimai
Premium konsultacija

Linux serverio priežiūra
techninis palaikymas ir aptarnavimas

Momenitiniai darbai
Sisteminis atnaujinimas
Taupykite laiką
Premium konsultacija
klientų aptarnavimas, it ūkio priežiūra

Serverių priežiūros planai

Linux priežiūra
nuo 45.00 € /mėnesiui

Minimalaus serverio priežiūros planas. Jeigu jums reikalingas sustiprintas saugumas, konsultacijos ir serverio nereikia kritiškai aptarnauti tuo pačiu metu.

Linux priežiūra SLA
160.00 € /mėnesiui

Jeigu serverio priežiūra reikalinga čia ir dabar šis planas kaip tik jums. Serverio apsaugos bus sustiprintos ir greita reakcija į užklausas bus atsakyta laiku.

Linux priežiūra SLA+
420.00 € /mėnesiui

Planas skirtas jeigu serveriui reikalinga greita priežiūra, papildomos modifikacijos, aptarnavimas ir saugumas. Greita reakcija taip pat suteikiama.

Kodėl verta rinktis mus Linux serverio priežiūrai?

Kiekvienas serveris ir jo konfigūracija labai skirtinga todėl ir procesai turi būti atlikti taip kaip reikia individualiai.

Aptarnavimas

Jeigu turite Linux operacinės sistemos serverį galite susidurti su įvairiomis problemomis kurios galbūt ne taip lengvai yra ir pašalinamos. Visada rekomenduojama turėti technines žinias arba IT specialistų komandą kuri gali užtikrinti jums serverio veikimą be problemų.

Priežiūra

Ilgametė patirtis kompiuterinių tinklų, sistemų priežiūros srityse leidžia mums užtikrinti savo klientams sklandų ir efektyvų palaikymą Linux operacinės sistemos serveriuose. Esame pasirengę užtikrinti jums savo sprendimus.

Atnaujinimai

Kaip ir jūsų asmeninis kompiuteris gauna saugumo, versijos atnaujinimus taip ir serveriai juos gauna, bet priklausomai nuo to ką tame serveryje turite priklauso ir kokius atnaujinimus reikia, nereikia diegti.

Konsultacijos

Konsultacijos turint serverio priežiūrą galbūt ir nelabai reikalingos, bet visada atsakysime į Jums rūpimus klausimus žmogiška kalba ir aiškiais pavyzdžiais. Padėsime pasirinkti protingus sprendimus žvelgiant į ateities galimybes, poreikius.

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.