Hostingas
profesionalus svetainių talpinimas

Patogi valdymo sistema
Profesionalus el. paštas
Keičiamos PHP versijos
SSL sertifikatas svetainei

CLOUD Hostingas
skirtas jūsų verslui augti

Patogi valdymo sistema
Premium aptarnavimas
Atsarginės kopijos 24/7
Draugiškas WordPress

Svetainės talpinimo planai

Pasirinkite labiausiai savo poreikius atitinkantį planą. Mokėdami už metus galite ir sutaupyti fiksuojant paslaugos kaina!

Mėnesiui
Metams
Basic
3.63 € /mėnesiui

Planas skirtas mažai svetainei kuriai nereikia daug vietos.

Open
7.26 € /mėnesiui

Planas skirtas turint daugiau projektų kuriuos reikia talpinti taip pat ir daugiau disko vietos.

Open+
14.52 € /mėnesiui

Planas skirtas neribotų svetainių talpinimui ir kai reikia daugiau disko vietos.

Naujiena!
Business
30.25 € /mėnesiui

Planas skirtas neribotų svetainių, el. pašto ir domenų talpinimui.

Sutaupote 20%
Basic
34.85 € /metams

Planas skirtas mažai svetainei kuriai nereikia daug vietos.

Sutaupote 20%
Open
69.70 € /metams

Planas skirtas turint daugiau projektų kuriuos reikia talpinti taip pat ir daugiau disko vietos.

Sutaupote 20%
Open+
139.39 € /metams

Planas skirtas neribotų svetainių talpinimui ir kai reikia daugiau disko vietos.

Sutaupote 20%
Business
290.40 € /metams

Planas skirtas neribotų svetainių, el. pašto ir domenų talpinimui.

Visos kainos cloudbridge.lt svetainėje pateikiamos su PVM 21%. Klientų sistemoje matysite kainas be PVM mokesčio kuris bus paskaičiuojamas automatiškai priklausomai nuo jūsų registracijos adreso, pateikiamo PVM/VAT mokėtojo kodo. MB Emitos sprendimai pasilieka teisę keisti talpinimo planų ir paslaugų kainas neinformavus kiekvieno kliento individualiai.

Talpinimo planų palyginimas

Žemiau lentelėje rasite visą informaicją apie suteikiamą funkcionalumą. Jeigu pasigedote informacijos susisiekite su mumis.

Basic
Open
Open+
Business
Talpinamų svetainių skaičius
1 svetainė
3 svetainės
SSD disko vieta
5 GB
20 GB
40 GB
80 GB
LiteSpeed web serveris
PHP versijų pasirinkimas
El. pašto dėžutės
2 pašto dėžutės
Atsarginės kopijos
Žalingo kodo aptikimas
MemCached kešavimas
WordPress greitas diegimas
GIT įrankis
Node.JS įrankis
Premium aptarnavimas 365 dienas per metus
Standartinis aptarnavimas darbo dienomis

Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu turite verslą, turite ar norite turėti interneto svetainę ji taip pat turi būti patalpinta serveriuose kur galės funkcionuoti ir būti pasiekiama visame pasaulyje turintiems internetą. Taip pat svarbu atidžiai pasirinkti paslaugos teikėją kuris užtikrins visas reikalingiausias talpinimo funkcijas kaip el. paštas, duomenų bazės, PHP versijos pasirinkimas, kitų komponentų veikimo užtikrinimas.

Jeigu jums reikia tik el. pašto adreso talpinimo rekomenduojame rinktis tiekėjus kaip gmail.com, bet jeigu norite turėti el. pašto adresus su savo interneto adresu tuomet galite pasinaudoti el. pašto talpinimo paslauga.

Jeigu talpinsite daugiau nei kelias svetaines ir jums svarbus pastovus veikimas be sutrikimų, svarbu turėti savo dalies resursus – serverio nuoma yra geriausias pasiūlymas, bet norime atkreipti dėmesį, kad serverį turėti neužtenka jį reikia ir administruoti, užtikrinti saugumą, atnaujinimus. Įvykus kritiniam sistemos gedimui jums gali reikėti techninių žinių siekiant atstatyti sistemos veikimą.

Žinoma visada galite samdyti atsakingą asmenį, įmonę kuri prižiūrės jūsų serverį, bet siekiant išvengti labai aukštų kainų rekomenduojame pasikalbėti su mumis dėl galimybių administruoti jūsų naują serverį.

Ar jūsų projektai veiks greičiau? Taip jie tikrai veiks geriau ir greičiau nes resursai bus skiriami tik jūsų serveriui ir nebus dalinami su kitais klientais.

Taip galite tai padaryti prisijungus prie savo svetainės valdymo programinės įrangos. Pasirinkite PHP skiltį ir pasirinkite naują norimą PHP versiją. Pakeitimai turėtu būti aktyvuoti per 1-5 min.

Taip galite talpinti el. pašto dėžutes su savo interneto adresu naudojantis CLOUD hostingo talpinimo paslauga. Visos reikalingos funkcijos yra svetainių valdymo sistemos dalyje pasirinkus skiltį el. paštas.

IPT tai interneto paslaugos teikėjo trumpinys. Taip mes galime perkelti jūsų paslaugas į mūsų serverius. Mums reikės visų prisijungimų prie turimų sistemų, kad galėtume sėkmingai perkelti jūsų paslaugas. Norime tik informuoti, kad laikinai gali sutrikti el. pašto, svetainės veikimas siekiant perkelti viską be duomenų praradimo.

Negali. Jūsų projektai yra lokalizuoti nuo kitų klientų ir sistemoje jūsų paskyra yra atskirta nuo kitų vartotojų todėl jeigu jūsų svetainę, kitų klientų užpultų virusai niekam kitam nepakenksite nebent savo projektams. Jeigu turėsite atskirą talpinimo planą kiekvienam projektui individualiai jie bus lokalizuoti atskirai ir nebus galimybės užkrėsti kitus turimus projektus.

Priklausomai nuo turimo sistemos galite pasinaudoti jau sukurtais sprendimais. Dažniausiai atviro kodo turinio valdymo sistemos turi modulius kurie yra paruošti naudoti su pavadinimu LScache.

Ne. LScache modulis ir yra kešavimo modulis kuris paspartina jūsų svetainę, kešuoja. Papildomų kešavimo modulių naudoti nereikėtu nes kartais tai gali sukelti kritines sistemos klaidas jūsų projektuose.

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.