MB Emitos sprendimai įsipareigoja, kad ši svetainė būtų atnaujinta ir tiksli. Jei vis dėlto pastebėtumėte ką nors neteisingo ar pasenusio, būtume dėkingi, jei praneštumėte mums. Nurodykite, kurioje svetainės vietoje skaitėte informaciją. Tada mes kuo greičiau tai išnagrinėsime. Savo pasiūlymus atsiųskite el. paštu adresu: tl.iamidnerpssotime@iatnemukod.

Mes nesame atsakingi už nuostolius, atsiradusius dėl netikslumų ar neišsamumo, taip pat už nuostolius, atsiradusius dėl problemų, kylančių dėl informacijos sklaidos internetu arba jai būdingų, pvz., trikdžių ar trukdžių. Naudodami žiniatinklio formas siekiame apriboti privalomų laukų skaičių iki minimumo. Už bet kokius nuostolius, patirtus naudojant duomenis, patarimus ar idėjas, pateiktus MB Emitos sprendimai arba jos vardu per šią svetainę, MB Emitos sprendimai neprisiima jokios atsakomybės.

El. paštu arba naudojant internetinę formą pateikti atsakymai ir užklausos dėl privatumo bus traktuojami taip pat, kaip ir laiškai. Tai reiškia, kad galite tikėtis atsakymo iš mūsų ne vėliau kaip per 1 mėnesį. Sudėtingų užklausų atveju per 1 mėnesį informuosime, jei prireiks daugiausiai 3 mėnesių.

Bet kokie asmens duomenys, kuriuos mums pateikiate atsakydami ar prašydami informacijos, bus naudojami tik pagal mūsų privatumo pareiškimą.

MB Emitos sprendimai deda visas pagrįstas pastangas, kad apsaugotų savo sistemas nuo bet kokios formos neteisėto naudojimo. MB Emitos sprendimai šiuo tikslu įgyvendina atitinkamas technines ir organizacines priemones, atsižvelgdamas, be kita ko, į naujausią techniką. Tačiau jis neatsako už jokius tiesioginius ir (arba) netiesioginius svetainės naudotojo patirtus nuostolius, atsiradusius dėl neteisėto trečiosios šalies naudojimosi jos sistemomis.

MB Emitos sprendimai neprisiima jokios atsakomybės už svetainių, į kurias arba iš kurių daroma hipersaitas ar kita nuoroda, turinį. Trečiųjų šalių siūlomiems produktams ar paslaugoms taikomos tų trečiųjų šalių taikomos taisyklės ir sąlygos.

Mūsų darbuotojai deda visas pastangas, kad garantuotų mūsų svetainės prieinamumą ir nuolat ją tobulintų. Įskaitant žmones, kurie naudojasi specialia programine įranga dėl negalios.

Visos intelektinės nuosavybės teisės į šios svetainės turinį priklauso MB Emitos sprendimai.

Šios medžiagos kopijavimas, platinimas ir kitoks naudojimas neleidžiamas be raštiško MB Emitos sprendimai leidimo, išskyrus ir tik tiek, kiek kitaip numato imperatyvūs teisės aktai (pavyzdžiui, teisė cituoti), nebent konkretus turinys nurodo kitaip.

Jei turite klausimų ar problemų dėl svetainės prieinamumo, nedvejodami susisiekite su mumis.

Gaukite komercinį pasiūlymą

Įvertinus pateiktą informaciją žemiau pateiksime komercinį pasiūlymą ne vėliau kaip per 24 valandas.